Рідній школі – 50

2017-11-11

/Files/images/DSC00446 - копия.JPG

Рідній школі – 50

11 листопада свій 50-річний ювілей гучно відзначила Новосевастопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів. Святкування ювілею відбулося у спортивному залі школи, тож концертний зал умістив усіх бажаючих привітати ювілярку. А їх було чимало: це і колишні випускники цього закладу, і сьогоднішні учні школи та їх батьки, ветерани педагогічної праці, які нині перебувають на заслуженому відпочинку, друзі і спонсори школи, представники районної та місцевої влади.

/Files/images/DSC00450.JPG

Це незвичайний ювілей, а ювілей домівки поколінь. Зі стін цієї школи вийшло 726 випускників, які, можливо, не всі стали дуже відомими, але немає сумніву в тому, що вони стали добрими духовно багатими людьми з любов’ю до всього рідного.

Свої щирі вітання адресували іменинниці голова райдержадміністрації Дмитрів В.М. та голова районної ради Богуш Р.О. і подарували сертифікат на 10 000 грн..

На сцену для привітання вийшов і депутат обласної ради та колишній учень ювілярки Скорий М.В., який подарував у кабінет початкових класів шкільні меблі, вчителям флеш-карти.

Від імені Новосевастопольської сільської ради та депутатського корпусу та від себе особисто з ювілеєм привітала сільський голова Лазів Н.М. і подарувала принтер./Files/images/DSC00456.JPG

Щирих привітань та побажань на адресу іменинниці було дуже багато - і від випускниці школи Свердлової З.Я. Вона поділилася своїми спогадами.

/Files/images/DSC00458.JPG

Стоячи, присутні в залі під оплески дякували ветеранам праці.

Директор школи Судова Т.В. щиро подякувала ветеранам школи, які виховали не одно покоління учнів, досвідченим та молодим учителям, які не зраджують своїй професії./Files/images/DSC00466.JPG

Велику святкову програму до ювілею підготували і сьогоднішні учні школи, і випускники школи та педагогічний колектив. Під час проведення свята було згадано історію школи, директорів, педагогів, які працювали та працюють нині, випускників за ці 50 років, а демонстрація відеоряду допомогла побачити фотографії з минулого та сьогодення школи. Свято тривало більше двох годин та, безумовно, залишило світлі спогади в серцях всіх, хто був на ньому присутній. А на завершення всіх присутніх почастували смачним тортом.

Директор школи Судова Т.В. подякувала спонсорам: директору СТОВ «Прогрес» Кабанову С.В. та землекористувачам Новосевастопольської сільської ради за матеріальну підтримку в організації свята.

Вчитель української мови та літератури

Сипченко Н.В.
Кiлькiсть переглядiв: 305

Коментарi