• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Подяка Скорому М.В. Спасибі за увагу і добро…

Подяка Скорому М.В. Спасибі за увагу і добро…

2017-11-17

/Files/images/DSC05123т.jpg

Подяка Скорому М.В.

Спасибі за увагу і добро…

Діти – неоціненний Божий дар, наша надія, опора і гордість. Підтримувати, розвивати і заохочувати їх – святий обов`язок сім`ї, школи, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна. Тільки тоді наші сини і доньки будуть рости здоровими, щасливими та впевненими у завтрашньому дні, будуть рости на благо України.

Кожен з нас покликаний творити добро, бути милосердними одне до одного, любити і цінувати життя, але люди розуміють життя по-різному. Одні живуть для себе в багатстві, в розвагах, а другі творять добро і залишають гарний слід та пам’ять на багато років.

Це добре розуміє колишній учень нашої школи, а зараз депутат обласної ради Скорий Микола Вікторович.

Одним із свідчень цього стала реальна матеріальна допомога нашій школі.

Учні другого класу, їхні батьки, класний керівник та адміністрація Новосевасто-польської загальноосвітньої школи І -ІІІ ступенів висловлюють найтепліші слова подяки Миколі Вікторовичу за придбані для кабінету нові шафи, стіл вчителя та кришки парт. У класі стало затишно, привітно і комфортно .

Ваша підтримка — свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем освіти в Україні і розуміння непересічної важливості шкільного виховання.

Дуже приємно, що в наш нелегкий час живуть такі люди, які готові прийти на допомо-гу іншим і роблять це безкорисливо, доброзичливо та від серця. У народі кажуть, що добра людина - це щаслива людина. І доброта обов'язково повертається до того, хто її віддає щиро.

Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, удачі, натхнення, достатку, взаєморозуміння , безмежної радості, людської поваги й визнання. Низький уклін вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє нашого села та краю. Хай Господь Бог сторицею віддячить Вам за ваші добрі діла, розуміння та підтримку.

О.В. Полковник, вчитель початкових класів Новосевастопольської ЗОШ І – ІІІ ступенів

Кiлькiсть переглядiв: 317

Коментарi